Rada Pedagogiczna XVIII LO

Dyrektor

Wicedyrektor

Język polski

mgr Agnieszka Melerska - Mielczarek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Język angielski

mgr Agnieszka Melerska - Mielczarek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

mgr Agnieszka Wawrzyniak - Khan (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Język niemiecki

mgr Paulina Gawrysiak - Kołos (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Język rosyjski

Kształcenie obywatelskie i wojskowe

Religia

Etyka